ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm Masöz profillerini görmek için tıkla

Anti stres masajı, tedavi edici sırt masajı ve gevşeme masajlarını içeren bir kombinasyonudur ve tamamen rahatlamayı içerir.

Günümüz koşullarında stressiz bir yaşam neredeyse mümkün değildir. Fiziksel rahatsızlığınız olmasa bile, hepimiz stres kaynaklı kas gerginliği, baş ağrısı, mide ve sindirim sorunları yaşarız. Bu nedenle anti-stres masajı, daha sağlıklı bir iç denge ve fiziksel durum oluşturmak için en etkili yöntemlerden biridir.

Anti stres masajı, stresi ve etkilerini azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir ve vücudumuzdaki strese bağlı sorunları önlemek için destekleyici bir tedavidir. Bu masaj kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatır. Baş, boyun, bacak arkası ve arkasına yavaş ve ritmik vuruşlarla yapılır. Özel stres önleyici masaj yağları vücudunuzdaki tüm gerginliği gidermeye yardımcı olur.

Anti Stres Masajının Faydaları Nedir?

Terapi sırasında kasları gevşetmek için ağır ve yavaş hareketler yapmak önemlidir. Amaç, kas sertliğini gevşetmek ve kişiyi fiziksel ve ruhsal olarak rahatlatmaktır. Tüm bunlar anti-stres masajını iç dengeye ulaşmak için güzel bir deneyim haline getirir.

Bu masajı deneyimleyenler problemlerinden, ağrılarından ve şikayetlerinden uzaklaşacakları için kendilerini daha canlı ve huzurlu hissedeceklerdir. Anti stres masajı, artan kan akışı ve kas gevşemesi ile vücudunuza ve ruhunuza dinginlik ve dinamizm getireceği için stresle mücadele için en iyi kararlardan biridir.

Stres giderici masaj, stresi azaltmaya yardımcı olmanın yanı sıra denge sağlamak için değil, aynı zamanda gerginliği ve ağrılı durumları gidermek için de kullanılır. Klinik çalışmalar, düzenli masajın sadece vücudu stresi azaltmakla kalmayıp düşük bağışıklık sistemini de engellediğini, aynı zamanda bağışıklık sisteminin genel işleyişini iyileştirdiğini, serotonin salgılanmasını artırdığını ve ilk basamak olan hücre sayısını artırdığını göstermiştir. bağışıklık sisteminin savunması.

Bu masaj için aromaterapi etkisine sahip özel anti-stres yağları kullanılır, çünkü merkezi sinir sistemini rahatlama açısından koku alma duyusu ile uyarırlar.

Anti Stres Masajına Kim İhtiyaç Duyar?

Stres önleyici bir masaj yaptırmak için herhangi bir şikayetiniz olmasına bile gerek yok. Anti-stres masajı, hem kendinizi tamamen yenilemek ve şımartmak, hem de tüm sorunlardan uzaklaşarak vücudunuzu ödüllendirmek istiyorsanız harika bir seçim olacaktır. Öte yandan, stres önleyici masaj, yoğun bir iş hayatı nedeniyle kendisiyle vakit geçiremeyen, bilgisayarda çok fazla vakit geçiren veya sürekli sırt ve boyun bölgesinde iş stresi ve gerginliği yaşayanlar için harikadır. .

Stres ve olumsuz fiziksel etkileri küçümsenmemelidir. Yaşam kalitenizi artıracak ve stresle mücadele edecek yöntemleri entegre edebilmeniz gerekiyor. Anti-stres masajı bu ihtiyaçlar için etkili bir tedavi yöntemi ve rahatlatıcı bir çözümdür. Bu masaj ile strese bağlı kas, kan akışı, dolaşım ve sindirim sorunları gibi stresin olumsuz etkileri ortadan kalkacak ve vücudunuz strese karşı daha dirençli hale gelecektir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir