ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm Masöz profillerini görmek için tıkla

Bakırköy masöz ilanları arasında bir çok terapistleri tek bir sayfa altında görmeniz adına sizler için detaylı bir makale hazırladık. Masaj salonu olarak tek amaç müşterilerimizin sağlıklarına olumlu etkiler yaratmak ve mevcut olan sorunlarının ortadan kaldırılmasına yönelik masaj işlemlerini gerçekleştirmektir. Yıllardır bu sektörde olduğumuz için her konu hakkında çalışmalarımız bulunmaktadır.

Eski ve yeni masaj teknikleri, kullanılan yağlar ve kokular ya da farklı yöntemler hakkında masözlerimiz oldukça bilgilidir.
Sağlık insan hayatının en önemli konularından biri olduğu için ekibimizin en çok dikkat ettiği konu sağlıklı bir hizmet sürecidir. Masaj vücuda uygulanan ve direkt etkisini gösteren bir yöntemdir.

Masaja gelmeden önce randevu alırken ekibimize sahip olduğunuz hastalık varsa bildirmeniz çok önemlidir. Sizlere uygun masaj yöntemleri ve süreçleri buna göre ayarlayarak sağlığınızı korumak amaçlanmaktadır.

bakırköy masöz
bakırköy masöz

Bakırköy Masöz Bayan Sağlık Odaklı Çalışılır

Bakırköy masöz bayan uzman ekibimizin hepsi masaj ve sağlık konularında eğitim almış donanımlı insanlardan oluşmaktadır. Sağlığa etki eden masajlar ağrı ve hastalıklara güzel bir çözüm olarak doktorlar tarafından önerilmektedir.

Farklı yağlar ve yöntemler ile yapılan masajlar hassas olan kısımları yumuşatır ve kan akışını da hızlandırdığı için kısa sürede ağrının hafifleyerek ortadan kaldırılmasını sağlar. Masaj düzenli yapıldığı takdirde sırt ağrısı, bel ağrısı ya da kas ağrılarına kalıcı bir çözüm olmaktadır.

Ovma yöntemleri ise ağrıyan bölgeye göre değişmektedir. Boyun çok daha hassas bir bölge olduğu için çok daha narin şekilde masaj yapılmaktadır. Omuz ya da sırt gibi bölgelerde sert ama etkili masaj çeşitleri ile ağrılar giderilmektedir.

Eklem ağrıları yaşayan kişilere masözlerimiz derin doku masajlarını tavsiye etmektedir. Derin doku masajı yavaş tempoda sert hareketler ile yapılmaktadır. Vücutta birikmiş olan zararlı maddelerin atılması için en ideal yöntemdir. Böylece kaslara da besin gider ve kaslarımız güçlenmiş olur. İşlemlerden önce müşterilerimiz ile konuşularak onları tanırız ve en uygun masaj yöntemi hakkında onlar ile konuşuruz.

Öncelik müşterinin istediği masaj türü olmaktadır.

Randevu sistemi ile çalıştığımız için masaj yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşarak randevu almanız gerekmektedir. Randevu sistemi ile tüm müşterilerimizin kayıtları tutulur ve daha sonraki randevularınızda sizler hakkında bilgiler elimizde kalmış olur.

Farklı masaj paketleri ile aradığınız birçok masaja aynı seansta ulaşabilirsiniz. Uzmanlaşmış elemanlarımız sertifika ile bu işe alınmaktadır. Elemanlarımız masaj eğitiminin yanı sıra temel sağlık kurallarına da hakimdir ve sizlere her konuda yeterli olabilecek donanımdadır.

Bakırköy Masöz Her Zaman Müşteri Odaklıdır

Bizler için her müşteri önemlidir. Bu nedenle tüm İstanbul’a hizmet verebilmek en büyük amaçlarımızdandır. Trafik nedeni ile her alana kolayca ulaşım sağlanamamaktadır. Önemli noktalara açmış olduğumuz şubelerimizden biri de Bakırköy şubesidir. Bakırköy Avrupa yakasında toplu taşıma ile en kolay ulaşılabilen semtlerden biridir.

Sizlere Avrupa Yakası’nın yanı sıra Anadolu Yakasında da hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kalitemizden ödün vermemek için atılan her adım düşünülmüş ve planlanmıştır. Bu da işe olan sevgimizin ve müşterilere verdiğimiz önemin en büyük kanıtıdır.

Dünya masaj gelişmelerini yakından takip eden ve eğitimlerini alan masözlerimiz her zaman sizlerden gelen isteklere de öncelik vermektedir. İstanbul’da bulunan şubelerimizin hepsi için aynı durum geçerli olmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak istediğiniz şube için gün ve saati siz belirleyerek randevu alabilirsiniz.

Geniş masöz ekibimiz ile her müşteriye ayarlanan sürelerde masaj yapmaktayız. Sağlık en değerli hazinelerimizdendir ve ona iyi bakmamız gerekmektedir. Biz de sizlere bu yolculukta eşlik etmek ve her zaman daha iyilerini elde etmeniz için çalışmaktayız.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir