ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm Masöz profillerini görmek için tıkla

Ataköy masöz uzmanlar sizlere en iyi masaj terapi hizmetini vermek için her zaman itina ile çalışıp kendilerini geliştirmektedirler.

Hayatımızda bulunan işler ve sorumluluklar zaman içerisinde vücudumuza büyük yük olarak geri dönmektedir. Stres vücudumuza en kötü etkiyi yapan durumdur. Fiziksel ve psikolojik olarak büyük bir yorgunluk yaratan stres mutlaka çözüme kavuşturulması gereken bir durumdur.

Ataköy’de bulunan masaj terapistleri kullanıcılarına bu durumlarda hizmet vermektedir. Masaj fiziksel olarak vücudumuzu rahatlatacak bu da psikolojimize olumlu bir etki yaratacaktır. Masaj yapan kişinin mutlaka işini bilmesi ve eğitimli olması gerekmektedir. Eğer sizler de en kaliteli masaj hizmetini arıyorsanız ekibimiz sizlere aradığınızı sunmaktadır.

Farklı kültürlere ait masaj yöntemleri ile müşterilere hizmet verilmektedir. Sağlık açısından büyük etkiler bulunan masaj vücudumuzdaki kasları rahatlattığı için kısa sürede rahatlama sağlar ve sağlık problemlerimizin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Sporcular sürekli sıkı bir şekilde çalıştıkları için kasları zaman içerisinde zarar görmekte ve kasılmaktadır. Böyle durumlarda işini bilen biri tarafından masaj yaptırmaları gerekir. Antrenmanlardan önce ve sonra esansiyel yağlar ve kremler ile yapılan mesajlar vücudu ve kasları rahatlatarak hem sakatlıkları önleyecek hem de daha iyi bir performans sağlayacaktır.

ataköy masöz
ataköy masöz

Ataköy Masöz Bayan En İyi Hizmet İle Sizlerle

Ataköy masöz bayan çalışanları masaj hakkında ciddi eğitimler almıştır. Bu da sizlere verilen masaj hizmetinin sağlık açısından yararlı olduğu anlamına gelmektedir. Ataköy masaj ekibi tamamen profesyonellerden oluşur ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz masaj türü ve ekipmanları ile masaj hizmeti sizlere verilmektedir.

Masaj yaptırmak için arayarak randevu almanız yeterli olacaktır. Müşteri odaklı çalışmalar yapıldığı için randevular sizlere uygun gün ve saatlerde oluşturulmaktadır. Müşterilerden gelen geri dönüşler sayesinde her zaman hizmet kalitesi yükseltilmektedir. Farklı ülkelere ait olan masaj türleri de sizlere bayan masözler tarafından sunulmaktadır.

Bizler için her zaman müşterilerimizin sağlığı ön plandadır. İstediğiniz masaj çeşitlerini bizleri arayarak ya da internet sitemizde bulunan kategorilerden inceleyebilir ve istediğiniz masaj türü için bizlere ulaşabilirsiniz. Randevunuzu hangi masözü tercih ediyorsanız ondan alma imkanınız da bulunmaktadır.

Masaj terapistlerimiz sizlere İsviçre masajı, Thai masajı ve refleksoloji gibi farklı birçok masaj seçeneğini sunmaktadır. Bizler için önemli olan konu sizin sağlığınız korumak ve memnuniyetinizi arttırmaktır.

Ataköy Masöz Hizmet Ağını Genişletiyor

Ataköy masöz ekibi zamanla birlikte büyümekte ve sizlere en iyi hizmeti ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu amaçla da İstanbul’un her bölgesine kaliteli masaj hizmetlerini ulaştırmak için adımlar atmaktadır. Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bulunan müşterilere hizmet sağlamak için ekip genişlemekte ve eğitimli elemanlar aramıza katılmaktadır. Diğer masaj hizmeti veren markalara oranla çok daha profesyonel bir masaj hizmetine Ataköy masöz ekibi ile ulaşabilirsiniz.

Masaj konusu hijyenin en önemli olduğu alanlardan biridir. Masajlar sırasında ekibimiz gerekli önlemleri alarak sizlere masaj hizmeti verir. Her masaj öncesi ve sonrasında masaj odalarımız temizlenir ve sizlere hazır olur. Kullanılan havlu ve yastık gibi kişisel malzemeler ise düzenli olarak yıkanmaktadır. Masaj odalarımız havalandırma sistemleri ile tazelenir ve her zaman güzel kokması sağlanır.

Masaj öncesinde sizlere verilen bornoz ve terlik gibi eşyalar ise kişiye özel olmaktadır. Bir kullanıcının işinin bitmesinin ardından tek kullanımlık olan eşyalar atılır ve diğer kalan malzemeler ise bir sonraki müşterimiz için dezenfekte edilir. Müşteri sağlığı ekibimiz tarafından en önemli olan ve ciddiye alınan bir konudur. En küçük önlemler bile atlanmadan hepsi tek tek uygulanır ve düzenli aralıklar ile kontrol edilir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir