ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm Masöz profillerini görmek için tıkla

Levent masöz profillerini sitemizden bulabileceğiniz gibi aynı zamanda hizmetlerini inceleyebilir ve uzmanlardan bilgi alabilirsiniz. Sektörde kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile bilinen salonumuz alanında eğitimli ve güler yüzlü kişiler ile çalışır. Masaj çok uzun yıllardan beri insanların rahatlamak için tercih ettiği bir hizmettir.

Vücuda olan olumlu etkileri ile masaj daha iyi hissetmenizin yanı sıra sizleri hastalıktan da korur. Farklı ülkelere ve kültürlere bağlı olan masaj çeşitlerinde sizlere uzman masöz ve masörlerimiz hizmet verir. Tüm elemanlarımız sertifikaya sahiptir. Randevu sistemi ile çalışan ekibimize ulaşmak için internet sitemizi inceleyebilir ve istediğiniz masaj türünü seçebilirsiniz.

Her insan vücudunun farklı hassas noktaları ve acı eşikleri bulunmaktadır. Bu nedenle herkese hitap eden masaj çeşitleri de farklılık gösterir. Masözlerimiz sizler ile konuşarak vücudunuza ve ruhunuza hangi masajın hitap ettiğini bulacak ve sizlere o masajı uygulayacaktır. Uzun saatler çalışan ve ayakta kalan biriyseniz ekibimiz sizlere ilk olarak İsveç masajını önerir.

İsveç masajı temel olarak gevşeme odaklıdır ve yorgunlukları gideren en iyi masajdır. İsveç masajı yağlar ile uygulanır ve tüm vücudun yavaş yavaş gevşemesi için yapılır. Masaj sırasında kan akışınız hızlandığı için anında rahatlama duyarsınız.

Masaj vücudunuzu olduğu kadar ruhunuzu da rahatlatır. Masaj sırasında mutluluk hormonu salgılandığı için hemen kendinizi iyi hissetmeye başlarsınız. Bizler tamamen müşteri istekleri etrafında hizmet vermekteyiz bu nedenle de memnun ayrılmanız bizler için çok önemlidir.

Levent Masöz Bayan Maharetli Ellere Sahiptir

Levent Masöz Bayan elemanları ile sizlere en iyi masaj sürecini yaşamanız için çalışır. Masöz ve masörlerimizin hepsi bakanlık onaylı sertifikalarına sahiptir. Her zaman sizin için en iyisini isteyen ekibimiz asla sertifikası olmayan bir masöz ile çalışmaz. Masözler ile aranızdaki bağ çok önemlidir.

Masözler güvenebileceğiniz ve vücudunuzu rahatça onun ellerine teslim edebileceğiniz insanlar olmalıdır. Levent masaj ekibindeki her masöz sizlere bu güveni sağlar ve sizin isteklerinizi ön planda tutarak çalışmalarını sürdürürler. Yorgun bir günün ardından bizlere ulaşarak tüm sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulabilir, adeta yeni bir insan gibi evinize dönebilirsiniz.

Masaj sırasında rahatlamanıza eşlik etmek için güzel kokulu tütsüler ve mumlar kullanılmaktadır. Masaj yatağında uzanırken bir yandan da sakin müzikler dinleyerek rahatlayabilirsiniz. Tüm salonlar sizler için temizlenerek her zaman hijyen sağlanmaktadır.

levent masöz
levent masöz

Levent Masöz Kolay Ulaşım Sağlar

Levent şubemiz tüm İstanbul’dan kolayca ulaşım imkanına sahiptir. Sizlere kalan tek şey ise dilediğiniz gün ve saatte randevu almaktır. Randevu oluşturmak ve hangi masaj türünü istediğinize karar vermek için çalışanlarımıza danışabilir ya da internet sitemizde sizler için özel olarak hazırladığımız masaj rehberine bakarak seçim yapabilirsiniz. Telefon aracılığı ile randevu alacaksanız masözlerimiz ile sohbet ederek de size en uygun masaj türünü seçebilirsiniz.

Levent konum olarak kolay bir yerde olduğu için tüm İstanbul’a hizmet sağlamaktayız. İstanbul’da en güvenilir masaj merkezlerinden olduğumuz için asla alacağınız hizmetin kalitesinden endişe etmenize gerek yoktur. Hijyen en önem verdiğimiz konulardandır ve merkezimiz düzenli olarak temizlenir. Her müşteriden sonra gerekli temizlik işlemleri sağlanır. Siz masajda iken kişisel eşyalarınız özel dolaplarda tutulur ve sizlerin dışında kimseye teslim edilmez.

Sizin rahatlamanız için şubelerimizde her şey düşünülmüştür. Başarımıza ortak olmanız ve sizlere aradığınız hizmeti sunmak ekibimizi mutlu edecektir. Müşteri merkezli bir ortam olduğumuz için sizlerin düşünce ve istekleri bizler için önemlidir ve gelecek iyileştirmeler de bu öneriler çerçevesinde yapılır. Her zaman en iyisi için çalışırız.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir