ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm Masöz profillerini görmek için tıkla

Bostancı masöz ekibi masaj hizmeti ile vücudunuzda bulunan gerginlikten kurtulmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. İstanbul’da bulunan en iyi masaj merkezlerinden olan markamız uzun yıllardır bu sektördedir ve sizlere en iyiler ile hizmet vermektedir. İstanbul’da insanların aklına masaj denince gelen ilk marka biz olmaktayız.

Hiçbir zaman kalitemizden ödün vermeden her zaman en iyisini müşterilerimize sunarız. Sağlık açısından büyük bir önemi olan masaj bir lüks değil aksine tıbbi bir ihtiyaçtır ve düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Masaj vücudumuzda oluşmuş yara dokuları ve hassasiyetlerin giderilmesi için en doğru yöntemdir.

Çeşitli ovma ve ufak darbelerden oluşan masajların her bölgeye özgü olarak farklılıkları bulunur. Temel amaç ise yaralı ya da ağrılı olan bölgede kan akışını hızlandırarak oluşan gerginliği ortadan kaldırmaktır. Bunu ancak alanında eğitim almış kişilerin uygulaması gerekmektedir. Aksi takdirde durum daha kötü bir hal alacaktır.

Düzenli yapılan masajlar mutluluk hormonu sağlanmasına yardımcı olur ve vücudu gevşettiği için anında rahatlık sağlar. Masöz ekibimiz uyguladıkları masajlar ile kan akışını hızlandırmakta ve vücuda temiz kanın daha hızlı şekilde pompalanmasını sağlamaktadır. Bu da hem mevcut ağrı ve yaraları giderir, hem de oluşacak ağrı ve yaraları engelleyerek sağlığınızı korur.

bostancı masöz
bostancı masöz

Bostancı Masöz Bayan Alanında Uzmandır

Bostancı masöz bayan çalışanları masaj konusunda bilgili ve gereken tüm sertifikaları almıştır. Masaj sağlık ile doğrudan ilişkili olduğu için mutlaka bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Ekibimizdeki herkes eğitimli ve masaj konusuna hakimdir. Herhangi bir sağlık probleminiz ve kas sorunları yaşıyorsanız bizlere ulaşarak istediğiniz masaj türünü öğrenebilir ardından ise randevu oluşturabilirsiniz.

Randevuları aynı gün içerisinde bile oluşturma imkanınız bulunmaktadır. Bu da ekipteki eleman sayısının fazlalığından dolayı mümkün olan bir durumdur. Her eleman gerekli eğitimlerden geçirilip işe alınmaktadır.

Masajı bilmeyen ve konu üzerine eğitim almayan kişilerin yapması sizlere yarardan çok zarara sebebiyet verecektir. Eğitimi olmayan kişiler tarafından uygulanan masajlar zaten hassas durumda olan vücut dokularına zarar verebilir bu da ağrılarınızın artmasına hatta hareket kabiliyetinizin düşmesine de sebep vermektedir.

Özellikle damar problemleri olan kişilerde bilinçsiz masaj uygulanması damarlara zarar verir bu da kan akışında problemler yaşanmasına sebep olabilir. Daha kötü olan ise doğru şekilde yapılmayan masajlar kaslarda yırtılma ve zedelenme yaşatmaktadır.

Bostancı Masöz Hizmet Alanını Büyütüyor

Bostancı masöz ekibi kaliteli hizmet anlayışını tüm İstanbul’a ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri memnuniyeti bir iş yerini ayakta tutan en büyük kaynaklardandır. Sizlerden aldığımız bir güler yüz ve sağlığınızın iyi olması bizlere en büyük hediye olmaktadır. Bu nedenle herkesin bu kaliteli masaj hizmetinden faydalanabilmesi için ekibimiz tüm İstanbul’da hizmet ağını geliştirmek için çalışmaktadır.

Masaj salonlarında kullanılan her ekipman en kaliteli olanlardan oluşmaktadır. Sizlere en doğru masaj sürecini sunabilmek için tıbbi bilgiye sahip olan sertifikalı masözler ile çalışılmaktadır. Her şube için bu durum geçerli olmaktadır. Temizlik en çok dikkat edilen konudur ve düzenli olarak yapılır. İstanbul’da trafik problemi olması bazı müşterilerimizin randevularına gecikmelerine neden olabilmektedir.

Böyle durumlar için ekibimiz her daim hazırdır. En hızlı şekilde yeni bir saate randevu oluşturulur ve müşterinin mağdur olması engellenir. Müşteri memnuniyetini korumak amacı ile sürekli olan kullanıcılar ile fikir alışverişi yapılmakta ve düzeltilmesi gereken konular üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri odaklı olmak başarımızın en büyük anahtarıdır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir