ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm Masöz profillerini görmek için tıkla

Sultan masajı aynı anda iki masaj terapisti tarafından gerçekleştirilen özel, rahatlatıcı bir tam vücut masajıdır eş anlam olarak 4 el masajı olarak bilinir. Dört El Masajı, masaj uygulamaları sırasında günlük düşünceleri ve stresi bırakmakta zorlanan spa müdavimleri için harikadır.

Bu, masaj seansından en iyi şekilde yararlanmak için zamanın yarısını harcamak için bir fırsattır. Kasların derin yoğrulması, yorgunluğun giderilmesine ve toksik maddelerin vücuttan çekilmesinin hızlandırılmasına yardımcı olur, bu da derin doku vücut masajı yaptırmanız anlamına gelir.

Eklemlerin etrafındaki kan dolaşımı uyarılır ve onları daha hareketli hale getirir ve mümkün olduğunda kas spazmlarını hafifletir. Limbik sisteminiz, 4 el masajı başladığında herhangi bir hareketi basitçe “kapatır”.

Neden Sultan Masajı yaptırmalıyım?

İki terapist ve dört el vücudunuza çarptığında, zihniniz farklı tepki verir. İlk başta kendinizi terapistleri, her birinin nerede olduğunu ve ne yaptığını takip etmeye çalışırken, hepsini çok mantıklı bir düzende tutmak için mücadele ederken bulabilirsiniz. Ama çok hızlı bir şekilde beyniniz kimin ne yaptığından emin olmadığını anlar ve kontrolü bırakır.

Bu, tedaviler sırasında bırakmakta zorlanan herkes için güçlü bir tedavidir. Rehberimizi ziyaret etmek veya bir hediye kartı satın almak için aşağıdaki düğmeleri tıklayın.

4 el masajının farklı özellikleri ve seçkinliği iki terapistin senkronizasyonudur. Ustalık, tetik noktalarıyla çalışırken aynı tempoyu, aynı baskı kuvvetini ve doğruluğu korumaktır. Masaj terapistlerinin aynı anda vücudun sol ve sağ tarafına hareket etmeleri nedeniyle, bu tip masaja genellikle ikili dört el masajı denir. Bu masajın uzmanları, beynin iki yarım küresini aynı anda uyardığı için bu masaj türünün büyük önemini vurguluyor.

sultan masajı
sultan masajı

Tipik Dört El Masajı Seansına Genel Bakış

Dört el tam vücut masajı hizmetimiz, çok sayıda eğitimden geçmiş yüksek vasıflı profesyoneller tarafından verilmektedir. Bu seviyedeki masaj terapistleri, iş deneyimine ve özel eğitime özel odaklanan pek çok kişi arasından seçilir. Profesyonel tam vücut dört el masajı, özellikle birbirleriyle senkronize çalışmayı öğrenmiş iki masaj terapisti tarafından yapılır.

Bir saatlik 4 el masajı, bir terapistin yaptığı bir saatlik seansa eşdeğerdir. Seansın ardından rahat ve huzurlu bir duruma girersiniz. Masaj seansının bitiminden sonra yoğun aktiviteler planlamadığınızdan emin olun, çünkü vücut belirli bir süreye ihtiyaç duyar.

Çünkü iç organlar ve sistemler aktive olur ve vücudu artan bir iç işleyiş durumuna geçirir, bu da enerjiyi düşürür. herhangi bir harici aktivite kullanılabilir. Bu kadar yoğun tüm vücut masajı terapisinden sonra huzurlu bir şekilde dinlenmenizi tavsiye ederiz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir